• Vido jest synonimem miłej i owocnej współpracy. Sesja produktowa na potrzeby naszego sklepu została zrealizowana szybko i sprawnie, co jest istotne w tej branży. Doskonała obróbka cyfrowa dodała naszym produktom nowego, soczystego wyglądu, przekładając się na wzrost ich zainteresowania w Internecie.

  Pani Iwona, Warszawa

 • Ślub córki to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że właśnie w tych chwilach była z nami firma Vido. Profesjonalne i miłe podejście ich pracowników nie krępowało gości. Dzięki temu na zdjęciach widać czyste uczucia i klimat tych niezapomnianych chwil.

  Pan Wojtek, Warszawa

 • Oglądanie zdjęć z wakacji nie sprawiało naszej rodzinie już tak wielkiej przyjemności, jak dawniej. Dopiero za sprawą ich profesjonalnego retuszu zyskały one nowy blask i zainteresowanie członków rodziny. Cudownie było przeżyć znowu te chwile w nowej, lepszej odsłonie.

  Pani Krystyna, Warszawa

 • Firma Vido pomogła nam w przygotowaniu ciekawej sesji kulinarnej naszych produktów. Całość materiału została wykorzystana na potrzeby menu i reklamy, co skutecznie zwiększyło zainteresowanie naszą restauracją.

  Pan Krzysztof, Łódź

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies tylko w celu ułatwienia jej przeglądania. Czytaj więcej!

OK