Oferujemy różnego rodzaju sesje fotograficzne w tym m.in. sesje okazjonalne, zdjęcia dziecięce, fotografie rodzinne, firmowe, sesje kulinarne lub produktowe. Każda sesja zdjęciowa wzbogacona jest o możliwość cyfrowej obróbki wykonanych zdjeć. Zapewniamy miłą i bezstresową współpracę, która jest bardzo pomocna w robieniu naturalnie wyglądających zdjęć. Na terenie Warszawy dojazd do klienta wraz ze sprzętem jest całkowicie za darmo!


 

 

IMG

Sesje okazjonalne

Sesje tego typu cechuje umiejętność uchwycenia przez fotografa tej jednej, ulotnej, niezwykłej chwili. Ponadto dobry fotograf stara się zawsze pozostawać w cieniu. Dzięki temu nie wzbudza tremy wśród uczestników sesji, a zdjęcia rodzinne wychodzą zdecydowanie bardziej naturalnie. Wykonane w ten sposób zdjęcia mogą stanowić ponadczasową pamiątkę dla całej rodziny. Do sesji okazjonalnych zaliczamy m.in. ważne wydarzenia rodzinne jak chrzty, śluby, komunie lub wydarzenia firmowe np. imprezy integracyjne, konferencje, targi i inne.

 

 

IMG

Sesje dziecięce

Wykonuję zdjęcia dzieciom w każdej grupie wiekowej. Podczas sesji staram się, aby uchwycić najpiękniejsze chwile, które pozostaną pamiątką na całe życie. Nasze studio fotograficzne wyposażone jest w różnego rodzaju akcesoria oraz tła przeznaczone do różnych sesji zdjęciowych. Bardzo często, gdy pogoda jest sprzyjająca sesje planujemy w plenerze. Dzieci są wówczas nieco mniej skrępowane, a co za tym idzie zdjęcia są bardziej naturalne.

 

 

IMG

Sesje kulinarne

Zdjęcia kulinarne to specyficzna gałąź fotografii, wymagająca wysokiej kreatywności i dobrego sprzętu. Zdjęcia jedzenia możemy określić jako fotografie produktowe bądź reklamowe, w zależności od ich użycia. Tego typu zdjęcia cechuje apetyczne i eleganckie pokazanie potrawy. Profesjonalne ujęcia wykonywane są we własnym studio z odpowiednim oświetleniem studyjnym, tłem oraz rekwizytami. Mogą być także zrobione w wyznaczonym przez klienta miejscu, gdzie używam przenośnego sprzętu fotograficznego i oświetleniowego.

Sesje kulinarne używane są najczęściej do prezentacji oferty restauracji lub firm spożywczych. Mogą być wykorzystane na stronie internetowej oraz wszelkich materiałach reklamowych.

 

 

IMG

Sesje produktowe

W dzisiejszych czasach zdjęcie produktu w Internecie jest obok ceny jednym z najważniejszych czynników decydujących o jego kupnie! Właśnie dlatego profesjonalna fotografia produktowa jest naprawdę ważna! Do sesji produktowych możemy także zaliczyć zdjęcia prac artystycznych tworzące tak zwane portfolio artysty lub zdjęcia kulinarne na potrzeby reklamy i promocji. Dobrze wykonane sesje produktowe pomagają pokazać produkt w nowatorski, kreatywny sposób i tym samym zwiększyć konwersję sprzedaży. Sesje komercyjne wykonujemy w prywatnym studio lub miejscu wyznaczonym przez Klienta. W drugim przypadku fotograf dojeżdża na miejsce pracy wraz ze sprzętem.

Fotografia produktowa służy do efektownego przedstawienia produktu na potrzeby sprzedaży w sklepach internetowych bądź do przygotowywania materiałów promocyjnych.

 

 

IMG

Sesje eventowe

Fotografia wykonana podczas eventów, konferencji, szkoleń, warsztatów, imprez okazjonalnych oraz jubileuszów, to uchwycenie odpowiedniej chwili, pokazanie nastroju i emocji uczestników. Najważniejsze, aby zdjęcia wykonano nie krępując uczestników sesji eventowej. Najlepsze, najbardziej naturalne to zdjęcia wykonane, gdy uczestnicy nie patrzą w obiektyw. Ważne jest, aby oprócz fotografowania twarzy uwiecznione były również charakterystyczne dla spotkania detale i scenografia. Oferujemy profesjonalną obsługę sesji zdjęciowej, wybranie najkorzystniejszych fotografii oraz obróbkę cyfrową każdego zdjęcia.

Zdjęcia z eventów mogą być wykorzystane na przykład do: reportażu, fotoksiążki, kroniki firmowej, produkcji plakatów, sprawozdania w mediach, na portalach społecznościowych oraz do przygotowania pamiątek i prezentów.

 

 

IMG

Sesje biznesowe

Profesjonalnie wykonane zdjęcia biznesowe, korporacyjne, firmowe, oraz portretowe, to  istotny element budowania wizerunku osobistego pracownika, zespołu i firmy. Jakość zdjęć biznesowych określa przede wszystkim profesjonalny fotograf, doskonały sprzęt fotograficzny, odpowiednia stylizacja i makijaż. Kompleksowa usługa sesji biznesowej pozwoli na oszczędność czasu i najwyższej jakości efekt.

Zdjęcia biznesowe mogą być wykorzystane np. do: stworzenia prezentacji, folderów firmowych, komunikacji e-mail, produkcji identyfikatorów służbowych i wizytówek, użycia na wewnętrznych stronach firmowych, w kronikach wydarzeń firmy, CV, w mediach społecznościowych i innych elementach reklamowych.

 

 

IMG

Fotografia wnętrza

Fotografie wnętrza domu, firmy, hotelu, pensjonatu lub restauracji to pokazanie uroku, nastroju, wyposażenia oraz klimatu miejsca. Całość sesji wnętrz ma na celu wywarcie jak największego „pierwszego wrażenia” na potencjalnych klientach. Pięknie zrobione zdjęcia wnętrz w zdecydowany sposób wyróżniają ofertę w internecie, gdzie w obecnych czasach zamieszcza się ich coraz więcej. Klient w pierwszej kolejności ogląda zdjęcia, a dopiero potem zapoznaje się z pełną ofertą. Zdjęcie wnętrza kreuje wizerunek firmy, wzbudza zaufanie i oczywiście zwiększa zainteresowanie oraz sprzedaż.

Zdjęcia wnętrz mogą być wykorzystane np. w: katalogu sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, wiadomościach na stronie internetowej, informacjach portali społecznościowych, katalogach firmowych, menu restauracji.

 

 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies tylko w celu ułatwienia jej przeglądania. Czytaj więcej!

OK